A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

«Зоряна фортеця»

«Зоряна фортеця»

29.III.2013

Номінована на поточному Євроконі у номінації «Найкращий сайт» 

logo_zoryana-fortetsya.gifСайт літературного об’єднання «Зоряна фортеця» був відкритий 1 вересня 2008 року. Основна задача сайту – майданчик для проведення конкурсу фантастичних оповідань українською мовою.

Тривалість конкурсу 5-7 тижнів, проходять двічі на рік. На базі сайту вже відбулося дев’ять літературних конкурсів, на які подано 340 оповідань. Більше 50 з них опубліковані у літературних журналах України та за її межами. На початку 2013 року стартував Десятий ювілейний конкурс, підсумки якого будуть підбиті на «Євроконі-2013».

 Окрім конкурсу, на сайті працює чотири великих розділи.

«Літпроцес» знайомить читачів з освітніми та полемічними матеріалами, що присвячені літературному майстерству і тенденціям сучасної фантастики.

«Новини фантастики» розповідають про найцікавіші літературні події в Україні і світі. У рубриці транслюються інформаційні листи «OLDNews» (новини української фантастики, укладачі Дмитро Громов та Олег Ладиженський) і «ВОЛФ-ньюс» (бюлетень Всеукраїнського об’єднання любителів фантастики), а також розміщуються анонси книжкових новинок, фестивалів, презентацій та інших культурних заходів світу фантастики.

«Майстер-клас» присвячений діяльності літературного об’єднання. З 2010 року після конкурсу проводиться майстер-клас, на якому розглядається 6-8 оповідань. Ведуть його визнані письменники-фантасти і літературні критики. Так, в різні роки, майстрами були Марія Галіна, Ілля Стронґовський, Андрій Валентинов, Володимир Арєнєв і Володимир Єшкілєв. На «Євроконі-2013» майстер-клас проведе Генрі Лайон Олді. У даному розділі викладаються відгуки про заходи, що минули, навчальні матеріали та відеозаписи семінарів.

І, наостанок, «Авторська колонка» - блоґи наших учасників.

Піддомен «Мантикора» відведений під конкурс оповідань для однойменного фестивалю фантастики. Конкурс проходить раз на рік, з 2011 року відбулося два конкурси, на які подано більше 150 оповідань. За підсумками конкурсу «Мантикора» вийшло друком два альманахи.

Низка наших учасників – Катерина Булах, Дмитро Кузьменко, Уляна Галич, Ольга Кай, Роман Росіцький – випустили перші сольні книги. Мирослава Замойська (Дара Корній) и Владислав Івченко ставали лауреатами премій «Коронація слова» (2010) и «Портал» (2012). А переможець першого конкурсу Марія Ряполова у 2011 році отримала премію ESFS Encouragement Award.

«Зоряна фортеця». Робимо українську фантастику разом.

http://starfort.in.ua

http://www.facebook.com/groups/starfort/

Скріншоти

Головна сторінка

Розділ «Майстер-клас» Розділ «Літпроцес»

Розділ новин Авторська колонка

Деякі переможці та обкладинки

Ольга Пошуруєва і Олександра Усманова - переможці 2-го конкурсу Олег Субчак та Ігор Сілівра - дипломанти 5-го конкурсу

Володимир Венгловський - переможець 1-ї «Мантикори» Вадим Соколенко - переможець 7-го конкурсу Макс Пшебильський, Тетяна Томах і Лариса Іллюк - переможці 2-ї «Мантикори»

Збірка «Фантастика.UA» журнал «Дніпро» журнал «Реальність фантастики» журнал «Український фантастичний оглядач» журнал «Склянка часу»

Майстер-класи

Марія Галіна у 2010 Ілля Стронґовський у 2010 Марія Галіна у 2011

Андрій Валентинов у 2011 Володимир Аренєв у 2012 Володимир Єшкілєв у 2012

Сольні книжки учасників «Зоряної фортеці»

Уляна Галич Дара Корній Марія Ряполова, володарка ESFS Encouragement Award у 2011 р. Владислав Івченко і Юрій Камаєв Дмитро Кузьменко