A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Ексурсія до аерокосмічного відділення музею НТУУ «КПІ»

Ексурсія до аерокосмічного відділення музею НТУУ «КПІ»

16.I.2013

airspacemuseum.jpgУкраїна має давню аерокосмічну історію. Перший вертоліт і перший багатомоторний літак Ігоря Сікорського побудовані в Києві. Літаки харківського авіаконструктора Костянтина Калініна описані в кожній енциклопедії авіації. Ракети-носії Дніпропетровського заводу Південмаш складали основу радянської космічної та стратегічної сили. Важкі літаки Олега Антонова «Мрія» і «Руслан» до нашого часу залишаються неперевершеними, а двигуни Михайла Янгеля та ракети-носії Південмашу використовуються в багатьох країнах.

З цієї Web-камери (http://kpi.ua/cam1) відкривається вигляд на аерокосмічне відділення музею НТУУ «КПІ» з боку головного корпусу університету. В цій будівлі рід час Першої світової війни знаходилися авіаремонтні майстерні. Прямо перед вами – пам’ятник Ігорю Сікорському. Між корпусами музею і головним корпусом «КПІ» – Алея пам’ятників, споруджених знаменитим діячам науки і техніки, навчання чи діяльність яких була пов’язана з Київським політехнічним інститутом. 

Екскурсія запланована на 12:00 12 квітня. Тривалість екскурсії – 2 години. Якщо до 5 квітня не знайдеться 10 бажаючих, екскурсія не відбудеться.

Просимо попередньо записатись у коментарях.